מתוקים מרוקאים

הטעם המיוחד המאפיין עוגיות מרוקאיות מלווה רבים מאיתנו עוד מימי הילדות. מאחר ומדובר בטעמים המזכירים את בית אימא ועוברים מדור לדור הרי אין מן הנמנע שעוגיות אלה יהיו כוכבות האירוע בכל שמחה משפחתית כמו חינה למשל או חגיגות המימונה ועוד.

מתוקים מרוקאים מפארים ומהדרים כל אירוע בו הם מוגשים ומקשטים בצבעוניות ובחגיגה של טעמים את השמחה. ניתן לומר כי כל אורח מחכה לרגע בו בר המתוקים ייפתח ויוגשו מתוקים מרוקאים שטעמם בהחלט בלתי נשכח, מיוחד ומשאיר טעם של עוד.

מתוקים מרוקאים מתאימים לא רק לאירועים גדולים אלא לכל הזדמנות בה קיים מפגש משפחתי מהנה בו קיים הרצון לפנק את בני המשפחה והאורחים בקינוחים מיוחדים בסיומה של הארוחה.

בואו להכיר מקרוב מתוקים מרוקאים

בדרך כלל טעמן של העוגיות הללו מוכר לכל אחד ואחת ואהוב במיוחד. לבטח נתקלתם ולא נשארתם אדישים לעוגיות אלה במהלך שהותכם באירוע השייך ליוצאי צפון אפריקה שכן אף אירוע בסקטור זה אינו מושלם ללא מתוקים מרוקאים.

מאחר והן מורכבות בעיקר מדבש וסוכר הרי שאין מתאים יותר מהן לסמל מתיקות באירועים משמחים ומרגשים כמו אירועים משפחתיים. מלבד הסוכר והדבש ניכר שימוש רב בבוטנים, אגוזים, שקדים כחומרי הגלם העיקריים כמו גם מי ורדים, שוקולד ועוד.

כללים להזמנה של מתוקים מרוקאים

על אף חומרי הגלם הפשוטים, לכאורה, מהם מורכבים מתוקים מרוקאים הרי שרק מומחים בתחום זה עשויים להגיע לתוצאות מושלמות במיוחד ולעוגיות שהן זהות בטעמן לטעם המוכר והאהוב. אין ספק כי מתוקים מרוקאים הם חוויה לכל החושים שכן הם לא רק טעימים במיוחד אלא גם מעוצבים באופן מרהיב ומוגשים באופן מהודר יחד עם סוגים שונים ומהווים חגיגה לעיניים ולשפתיים כאחד.

כאשר מדובר בהזמנה של מתוקים מרוקאים לאירוע חשוב במיוחד עבורכם, יש להקפיד להזמין עוגיות אלה רק אצל הטובים והמומלצים בתחום זה.

כאשר מדובר בזיווה – עוגות ועוגיות לאירועים אתם יודעים כי בחרתם נכון. שנות הניסיון הרבות של זיווה בתחום זה ואספקת עוגיות מיוחדות במינן לאירועים במשך השנים הפכו אותה לשם דבר בעולם המתוקים המרוקאים ולא בכדי. רק אצל זיווה- עוגות ועוגיות מרוקאיות תמצאו יצירתיות הנובעת מכישרון רב בתחום, טריות ואיכות וכמובן טעמים בלתי נשכחים.