עוגיות דבש

עוגיות דבש ברמה שלא הכרתם

עוגיות דבשמי מאתנו לא מכיר עוגיות דבש מסורתיות אותן אוכלים בכל ראש השנה? עוגיות דבש ועוגות דבש הם מסמליה המובהקים של חג ראש השנה ומסמלים את האיחולים שלנו לפתיחת השנה החדשה שתהיה טובה ומתוקה. אבל עוגיות דבש הן חלק בלתי נפרד גם מאירועים גדולים ומשמחים כאשר הבולט בהם הוא אירוע החינה שמהווה אירוע מקדים ולא פחות גדול ושמח מהחתונה עצמה.

מחומר הגלם דבש עשויים דברי מתיקה רבים כאשר הבולטים בהם הם עוגיות דבש האהובים על כולנו. אם גם אתם מחפשים עוגיות דבש מיוחדות לאירועים או לכל הזדמנות בהם אתם רוצים לפנק את בני המשפחה והאורחים הגעתם למקום הנכון.

עוגיות דבש לאירועים

אין ספק כי מה שקובע את ייחודה של כל עוגה ועוגייה הוא טעמה המופלא, המקוריות וההשקעה בהן וכמובן מידת הניסיון של מי שאחראי על הכנתה. ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום האפייה הוביל את זיווה ליצור עוגות ועוגיות דבש וכמובן עוגיות מסוגים נוספים באמנות יוצאת דופן ובטעם שאינו דומה לאף טעם שאתם מכירים.

עוגיות דבש לחינה

עוגיות דבש בשלל טעמים נפוצות במיוחד בחגיגות החינה. הן נחשבות לחלק אינטגראלי מכל אירוע שכזה ומסמלות התחלה מתוקה לזוג הצעיר וכמובן איחולים לכך שדרכם תהיה טובה ומתוקה כדבש. עוגיות דבש של זיווה עוגיות ועוגות הן מעשה אומנות של ממש. תהליך הכנתן מתבסס על מתכוני עוגיות שעברו מדור לדור ומסמלות יותר מכל מסורת ואותנטיות כאחד. שיטת האפייה המרוקאית והטוניסאית הובילו לכך שעוגיות דבש של זיווה ידועות בכל האזור כיוצאות דופן בטעמן ובצורתן ולא בכדי. אצל זיווה תוכלו למצוא את כל סוגי העוגיות לחינה או לכל אירוע משמח אחר במקום אחד!

אם גם אתם רוצים חגיגה מתוקה, טעימה וצבעונית של טעמים אל תוותרו על עוגיות דבש של זיווה המספקת עוגות ועוגיות לאירועים ברמה אחת מעל כולם: כ11 סוגי עוגיות דבש ובהן עוגיות טילוני שומשום, עוגיות שבקייה, עוגיות דבלה, עוגיות מכרוד, עוגיות קורנה שקדים, עוגיות יו יו, סיגר שקדים, סיגר מצופה קוקוס ועוד והכל על טהרת הדבש והמתוק… וכל זאת תוך הקפדה על טיב חומרי הגלם, סידור המגשים באופן חגיגי ומיוחד וכמובן שיורת חם ואישי לכל אחד!

כמובן שניתן להשיג עוד סוגי עוגות ועוגיות פרט לעוגיות דבש אז בואו והתרשמו בעצמכם כי אין טוב ממראה עיניים וכמובן מהטעם המתוק שעל השפתיים!