עוגיות טוניסאיות לחינה

עוגיות טוניסאיות לחינה, ברוכים הבאים לזיוה עוגיות עולם שכולו עוגיות

עוגיות מסורתיות מהמטבח הטוניסאי הפכו לשם דבר בחגיגות החינה שלפני החתונה. ניתן לומר כי כל חינה, גם אם היא נחגגת בהיקף מצומצם ואינטימי, זוכה לכיבוד מיוחד בדמות דברי מתיקה כאשר הנפוצים בהם הם עוגיות טוניסאיות לחינה ועוגיות מרוקאיות לחינה. את טקסי החינה המסורתיים מעטרים מגשים עמוסי עוגיות מופלאות, טעימות ומתוקות על טהרת חומרי הגלם שכולנו אוהבים: סוכר, דבש, בוטנים, שקדים ואגוזים.

מאחר וכל חינה היא טקס אוריינטלי ססגוני ומיוחד הרי שדברי מתיקה אלה מהווים חלק טבעי מן החגיגה והם אלה שמבטיחים שיהיה זה ערב מתוק, שמח ובלתי נשכח.

הן מבוגרים והן ילדים אינם יכולים לסרב לקינוחים המתוקים והמיוחדים שממתינים במגשים מקושטים ומהודרים. עוגיות טוניסאיות לחינה כמו גם עוגיות מרוקאיות לחינה מתאימות גם לכל הזדמנות חגיגית אחרת ולא רק לטקסי חינה.

עוגיות טוניסאיות מבית אימא

הביקוש לעוגיות אלה רק הולך וגובר עם השנים, טעמן המיוחד והשדרוג המשמעותי שהן מוסיפות לכל אירוע גרם לכך שעוד בטרם נערכים לאירוע עצמו חושבים בראש ובראשונה על העוגיות המתוקות מאחר והן נחשבות ל"מסמר הערב" אליהם נשואות עיני כולם.

עוגיות מרוקאיות לחינה כמו גם עוגיות טוניסאיות לחינה כוללות מגוון סוגים ושלל של טעמים מסורתיים שעולים בקנה אחד עם "עוגיות מבית אימא". הביקוש אליהם קיים גם בקרב כלל העדות בעיקר משום שכולם מודעים לייחוד שלהן בכל אירוע.

היכן ניתן להשיג עוגיות טוניסאיות לחינה?

אם אתם מעוניינים בעוגיות טוניסאיות לחינה ברמה אחת מעל כולם עם טעם בלתי נשכח, כזה שעוד לא טעמתם הכירו את העוגות והעוגיות של זיווה רווח – עוגיות טוניסאיות לחינה עליהם מדברים כולם בשל טעמן הייחודי, עיצוב שובה לב ובעיקר עבודת יד אמנותית של עוגיות טעימות ומתוקות במיוחד – פרי ידיה של בעלת ניסיון רב שנים בתחום אפיית עוגות ועוגיות לאירועים.

עוגיות טוניסאיות לחינה של זיווה מסודרות על גבי מגשים ססגוניים עשירים בטעם וצבע. בין שלל סוגי העוגיות תוכלו למצוא: עוגיות מכרוד, מספאן (מרציפן), עוגיות שקדים, קרניי איילה, דבלה שבקייה, עוגיות יו-יו, טילונים, סיגרים מצופים ועוד רבים אחרים.

רק אצל זיווה עוגיות ועוגיות תוכלו לקבל עוגיות אשר הוכנו בשיטת אפייה ביתית ומסורתית תוך דגש והקפדה על טיב חומרי הגלם ובסידורם על גבי מגשים בצורה מקושטת וחגיגית במיוחד.

הרשו לנו להפתיע את האורחים שלכם בעוגיות מיוחדות ביותר של זיווה ולא תתאכזבו!