ריבות מיוחדות

בס"ד

חוגגים או מציינים אירוע משפחתי? מחפשים אחר דברי מתיקה חלומיים? זה הזמן להכיר את סדרת הריבות המיוחדות של זיוה עוגות ועוגיות. סדרת הריבות המיוחדות של זיוהמיוצרת ממגוון נרחב של פירות וירקות טריים, ההופכים במלאכת מחשבת לריבות מתוקות שאי אפשר לסרב להן…

זיוה עוגות ועוגיות כל סוגי הריבות

סדרת הריבות המיוחדות של זיוה עוגות ועוגיות מורכבת מ- 14 סוגי ריבות ממותקות הכוללים בן היתר: ריבת חצילים קטנים, ריבת דלעת, ריבת סלק אדום, ריבת גזר גמדי, ריבת גזר מגורד, ריבת תפוחים, ריבת עגבניות שרי, ריבת אבטיחים, ריבת תפוזים, ריבת תפוז סיני, ריבת ענבים, ריבת תות- שדה, ריבת תאנים בליווי אגוזי מלך וריבת צימוקים ואגוזים.

כל אחת מהריבות המיוחדות של זיוה עוגות ועוגיות, עוברת הליך ייצור ביתי המתבסס על שיטת בישול מסורתית ורבת שנים. ריבות אלו מאפיינות את המטבח המרוקאי- טוניסאי, והן מוגשות בעיקר בימות החגים ואירועים מיוחדים בבית המרוקאי והבית הטוניסאי המסורתי.

אצלנו ב-זיוה עוגות ועוגיות, תוכלו להזמין את כל אחת מהריבות המיוחדות המופיעות לעיל, וכל זאת בכל כמות נדרשת ובכל סגנון הגשה אותו תבחרו. את הריבות המיוחדות שלנו ניתן להזמין גם לצרכי קיום אירועים וגם לצרכי היומיום, וכל זאת במסגרת הזמנה אישית המוצעת על ידיכם.

ריבות מיוחדות לרגעים המתוקים של החיים…

הריבות המיוחדות המיוצרות על ידי זיוה עוגות ועוגיות, הן ריבות עשירות גם בפרי או בירק וגם בטעם. ריבות אלו מאפשרות לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהמון רגעים מתוקים בחיים, וכל זאת במסגרת הזמנת ריבות מיוחדות מבית זיוה עוגות ועוגיות לכל צורך ולכל מטרה.

את הריבות המיוחדות שלנו ניתן להזמין גם לצרכי קיום אירועים משפחתיים כגון: טקסי חינה, אירועי בר/בת מצווה, בריתות, שבת חתן, חגיגות המימונה וכדומה, וגם לצרכי טעימת הריבות המיוחדות לאורך כל ימות השנה, כי תמיד טוב שתהיה בבית ריבה טובה, מתוקה וטעימה במיוחד.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ישיר, להגיע לסדרת טעימות וליהנות מריבות ממותקות, מיוחדות ומופלאות כאחד!

חשוב שתדעו-  אנו לא עושים שימוש במייצבי מזון וחומרי שימור, דבר המאפשר לכם ליהנות נטו מהטעם המופלא של הריבה.כל הריבות הן בכשרות פרווה