פחזניות וסברינות

פחזניות וסברינות פרווה, מדהימות בגדלים לפי הזמנה

מי לא מכיר את הקינוחים המיוחדים להם אנו מצפים בכיליון עיניים בסיום ארוחה חגיגית או בתום אירוע משמח במיוחד? שולחן הקינוחים המתוקים מהווה אטרקציה של ממש ורבים מהאורחים אף מוותרים על המנה העיקרית על מנת לטעום מהקינוחים שהרי אף אחד לא יכול לעמוד בפיתוי בפניהם. בדרך כלל שולחן המתוקים עמוס בדברי מתיקה מהמטבח המרוקאי והטוניסאי שכן עוגות ועוגיות אלה מלווים לאורך שנים ובאופן מסורתי למדי כל סוג של אירוע שמח כמו בר מצווה, חינות, חתונות וכדומה.

לצד עוגיות ועוגות מרוקאיות לחינה על שלל סוגיהן ניתן למצוא בדרך כלל גם פחזניות וסברינות. עוגות אישיות אלה ללא ספק מהוות חגיגה במראה ובטעם. הסברינות הספוגות ברום ריחני עם קצפת ודובדבן מעל והפחזניות מבצק רבוך ממולאות בקצפת הם ללא ספק הקינוח המושלם המתאים לכל אירוע ולכל הזדמנות מגוונת של אירוח משפחתי.

גם אתם רוצים לפנק את האורחים בפחזניות וסברינות?

אם חשקה נפשכם בקינוחים מיוחדים אלה אשר הכנתן שמורה למקצוענים בלבד בואו והכירו את עולמה המתוק של זיווה עוגות ועוגיות לאירועים.

ניסיון רב ועשיר יש לזיווה רווח במסגרת עבודתה בתחום זה שהרי מדובר באומנות של ממש לכל הדעות. ללא ספק הניסיון העשיר זהו סוד הקסם בעבודת אומן זאת המבטאת מקוריות רבה לצד עבודה מדויקת של חומרי גלם איכותיים ומתוקים כאחד.

באספקת עוגות ועוגיות לכל סוגי האירועים תוכלו לקבל לא רק פחזניות וסברינות יוצאות דופן בטעמן ובמראן המקסים אלא גם שלל קינוחים נוסטלגיים בדמות עוגות ועוגיות מרוקאיות וטוניסאיות: שלל סוגי עוגיות דבש ובהן: סיגר שקדים, סיגר משולשים ממותק, סיגר מצופה קוקוס, שבקייה,  עוגיות יו-יו, עוגיות מכרוד ועוד לצד עוגיות מרציפן בשלל סוגים, עוגיות בוטנים מפוצצים, עוגיות לשונות חתול, עוגיות מעמול ועוד.

אירוע מושלם מתחיל בעוגות ועוגיות של זיווה!

אם חושבים על זה נדמה כי אירוע אף פעם לא יכול להיות מושלם בלי הפינאלה- החלק המתוק של הערב עליו לא ניתן לוותר. אין אירוע שמושלם בלעדיו היות וכולם מצפים לקינוח המתוק שיסגור ערב שמח במיוחד. פרט לפחזניות וסברינות, עוגיות אלה המבוססות על דבש טומנות בחובן גם איחולים להצלחה ומתיקות בהמשך הדרך ואין יותר מתאים מאכילתן באירועים המשמחים בחיינו.

הנכם מוזמנים לסדרת טעימות בה תוכלו לחוש את טעמן הייחודי של העוגות והעוגיות לחינה של זיווה והפכו גם אתם את האירוע שלכם למושלם וכמובן להכי מיוחד ומתוק שיש!