זיוה עוגות ועוגיות

הינו שירות מתוק, טעים ומופלא, העוסק באפיית כל סוגי העוגות והעוגיות המרוקאיות והטוניסאיות לאירועים. השירות מנוהל על ידי זיוה רווח, תושבת רמלה העוסקת בתחום אפיית העוגות והעוגיות המרוקאיות והטוניסאיות מאז היותה נערה.

בשנת 2009, שמאחוריה עשרות אירועים מוצלחים במסגרתם העוגות והעוגיות פרי ידה, כיכבו על גבי שולחנות האורחים, החליטה זיוה, להפוך את תחביבה האישי לעסק פעיל, המתמחה באספקת עוגות ועוגיות לכל סוגי האירועים, לרבות, טקסי חינה, אירועי בר/בת מצווה, טבילה במקווה, שבת חתן ועוד.

זיוה עוגות ועוגיות- הטעם המופלא מבית אמא…

היצע העוגות והעוגיות של זיוה כולל מבחר עצום של פריטים הנאפים בהתאם למסורת רבת שנים, כאשר כל אחת מהעוגות והעוגיות נאפות במסגרת אפייה ביתית- מסורתית  ובעבודת ידי אומן השמה דגש גם על טיב חומרי הגלם והפרודוקטים וגם על עיצוב צורתה הייחודי של כל עוגה וכל העוגייה בנפרד.

בין יתר דברי המתיקה המופלאים הממתינים גם לכם ב-זיוה עוגות ועוגיות תמצאו:

 סוגי עוגיות דבש 

עוגיות שבקייה, עוגיות דבלה, עוגיותיו-יו, עוגיות מכרוד, עוגיות טילוני סומסום, עוגיות קורנה שקדים, סיגר שקדים, סיגר משולשים ממותק, סיגר מצופה קוקוס ועוד.

 סוגי עוגיות יבשות

 עוגיות מספאן (מרציפן), עוגיות שקדים, עוגיות קרני איילה-מרציפן, עוגיות עיגולי קוקוס שקדים, עוגיות שקדים, עוגיות סהרוני בוטנים, עוגיות בוטנים מפוצצים, עוגיות מעמול, עוגיות לשונות חתול   ועוגיות שקד במילוי דובדבן

14 סוגי ריבות ממותקות

 ריבת חצילים קטנים, ריבת דלעת, ריבת סלק אדום, ריבת גזר גמדי, ריבת גזר מגורד, ריבת תפוחים, ריבת עגבניות שרי, ריבת אבטיחים, ריבת תפוזים, ריבת תפוז סיני, ריבת ענבים, ריבת תות- שדה, ריבת תאנים בליווי אגוזי מלך וריבת צימוקים ואגוזים.

בר מתוקים קר 

בר מתוק לאירועים הכולל עוגות סבירה, פחזניות וטילונים ממולאים.

שולחנות מרהיבים ומעוצבים אישית  עם כל סוגי העוגיות מבית זיוה עוגות ועוגיות

כל פריטי האפייה של זיוה עוגות ועוגיות, מתאפיינים בצבעים עזים העושים שמח בעין וטעם נפלא בפה, והם מסופקים לכם בצורה מסודרת על גבי מגשי הגשה דקורטיביים עטופים ומקושטים. זה הזמן להכיר את עולמה המתוק, הטעים והמופלא של זיוה עוגות ועוגיות.

זיוה עוגות ועוגיות כל היתרונות

כשירות אישי המתמחה באספקת עוגות ועוגיות לאירועים, זיוה עוגות ועוגיות מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של יתרונות מתוקים הכוללים בין היתר: היצע מרשים ומגוון של כל סוגי העוגות והעוגיות המרוקאיות והטוניסאיות' שירותי סידור עוגיות במגשי הגשה דקורטיביים

  • אפייה ביתית המתבססת על מסורת רבת שנים מבית אמא
  • שימוש בחומרי הגלם והפרודוקטים האיכותיים והטריים ביותר
  • עוגות ועוגיות ללא חמאה 
  • עוגות ועוגיות בכשרות למהדרין

     

גלילה לראש העמוד
לחצו למעבר לוואצאפ
1
אתם מוזמנים לכתוב ישירות לוואצאפ של זיוה
איך אפשר לעזור?
טלפון